• Slávnostné otvorenie školského roka 2023/2024

• Vážení rodičia, milí žiaci,

v pondelok 04. 09. 2023 o 8.00 hod. začne školský rok slávnostným otvorením. Následne žiaci odídu do svojich tried s triednymi učiteľmi.

Po slávnostnom otvorení školského roka vychovávatelia školského klubu detí poskytnú rodičom prvákov informácie o prevádzke ŠKD.

Menný zoznam prvákov a nových žiakov (rozdelenie do tried) bude  k dispozícii v pondelok ráno z dôvodu ochrany GDPR.

POZOR!  Prvý školský deň 04. 09. 2023 sa v ŠJ nevarí a nie je v prevádzke ani školský klub detí.

V utorok 05. 09. 2023 budú mať žiaci 1. ročníka 3 vyučovacie hodiny, žiaci 2. – 4. ročníka  4 vyučovacie hodiny a žiaci 5. – 9. ročníka  5 vyučovacích hodín.

V utorok 05. 09. 2023 začína aj prevádzka ranného a popoludňajšieho ŠKD.

V ďalších dňoch prebieha vyučovanie podľa rozvrhu.

Veríme, že nadchádzajúci školský rok prežijeme spolu v zdraví, v škole, v kolektíve, v príjemnej a vedomosťami nabitej atmosfére.